Spotkanie formacyjne AK 4.04.2017

Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w dniu 4.04.2017r

Członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej comiesięczne spotkanie poprzedzili udziałem we mszy św. podczas której czytanie i modlitwę wiernych odczytali członkowie AK. Później uczestniczyli w modlitwie różańcowej prowadzonej w naszej parafii w każdy wtorek przez grupę różańcową.

Na zebraniu uzgodniono sprawy organizacyjne przeprowadzenia XII Parafialnego Konkursu na Palmę Wielkanocną, który odbędzie się w Niedzielę Palmową w dniu 9.04.br po mszy św. o godz. 12. Wyznaczono osoby do składania życzeń naszym Kapłanom w Wielki Czwartek. Przegłosowano Kalendarium na 2017r. Omówiono przygotowania do spotkania pielgrzymów Jubileuszowej Pielgrzymki do Gniezna, Poznania i Torunia po mszy św. dziękczynnej w dniu 22.04. o godz.18. Zaplanowana parafialną pielgrzymkę  do Gietrzwałdu w dniach: 8,9.10 września. Następne spotkanie zaplanowano na dzień 16.05.br.

Zofia Fedor

Prezes POAK 8