Śp. Kanonik Tadeusz Szarek

W dniu 4 sierpnia (I piątek miesiąca) odszedł do Pana w 77 roku życia i 54 roku kapłaństwa śp. ks. kan. Tadeusz Szarek. Były proboszcz naszej parafii w latach 1977-1979. Uroczystości pogrzebowe odbędą się: w środę – 9 sierpnia 2017 r. Msza Święta w Bazylice Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach o godz. 12.00, a o godz. 14.15 odprowadzenie do grobu od bramy cmentarnej w Wieliczce.

Miłosierny Boże, spraw, aby Twój sługa, kapłan Tadeusz, którego w ziemskim życiu zaszczyciłeś świętym posłannictwem, * radował się wiecznie w niebieskiej chwale. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, † który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.