Odwiedziny gościa

Już za nami 6 grudnia, szczególny dzień ulubiony przez dzieci ale i dorosłych. Dzień ten to oczywiście wspomnienie św. Mikołaja, biskupa, który miał otwarte serce dla potrzebujących i biednych. Czynił wiele dobra wokół siebie. Wielu doświadczyło spotkania ze św. Mikołajem, zawitał w naszych domach i przyniósł dary.Wspaniały Gość zawitał i do naszego kościoła. Uczynił to podczas Rorat, a dokładnie przed błogosławieństwem na zakończenie mszy św. Wiele radości i oklasków było, gdy kroczył środkiem kościoła zmierzając z workiem słodkich upominków do ołtarza. Okazało się, ze słodkości były dla dzieci ale również św. Mikołaj nie zapomniał o starszych, obecnych w kościele im tez coś słodkiego przekazał. Dziękujemy za spotkanie z wyjątkowym Gościem i zapraszamy już za rok na spotkanie.

Dziękując życzmy sobie byśmy codziennie byli św. Mikołajem dla spotkanych ludzi. Mieli otwarte serce i oczy na drugiego człowieka i obdarzali go dobrocią, pogodą ducha i uśmiechem.