Ku czci św. Kazimierza

Parafianie oraz wspólnoty działające przy naszym kościele pamiętały o modlitwie i życzeniach dla księdza Proboszcza z okazji liturgicznego wspomnienia św. Kazimierza, królewicza patrona naszej Archidiecezji.

Miedzy innymi padły i takie słowa „ Życzymy błogosławieństwa Chrystusowego, którego moc niech przenika Twoje serce. Dobrem, miłością i ciepłem otaczaj tych, których spotykasz na kapłańskiej drodze…

Wśród składających życzenia byli min. przedstawiciele Akcji Katolickiej, Duszpasterskiej Rady Parafialnej, Wspólnoty Bliżej Boga, Róż Różańcowych. Do życzeń dołączyła się Służba Liturgiczna, Schola, Oaza Dzieci Bożych ze swoimi animatorami, którym przewodzi ks. Wojciech. Były dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 138 z Panią katechetką. Było radośnie i kolorowo.

Ksiądz Proboszcz obdarowany kwiatami dziękował za pamięć i modlitwę oraz życzenia. Dzięki P. Marcinowi Kotkowi możemy zobaczyć jak było podczas składania życzeń.

Św. Kazimierzu módl się za nami