Boże Ciało 2018

W blasku słońca przezywaliśmy tegoroczną uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa. Jezus wyszedł z naszej świątyni by zobaczyć nasze domy. I co w tym roku zobaczył? Jakie rodziny? jakie radości i problemy? Jakie sprawy nurtujące nasze polskie serca? Serca narodu świętującego 100-lecie odzyskania Niepodległości. Serca narodu ochrzczonego.

Dziękujemy za zaangażowanie, przygotowanie ołtarzy, dekorację. Dziękujemy dzieciom z rodzicami i młodzieży. Dziękujemy kapeli pana Józefa. Dziękujemy służbom porządkowym, policji i naszym parafianom za zabezpieczenie trasy procesji. Dziękujemy tym, którzy aktywnie włączyli się w przebieg procesji. Niech Jezus błogosławi na każdy dzień.

Dzięki życzliwości pana Marcina Kotka możemy oglądać zdjęcia z dzisiejszej uroczystości.