DWUDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

Po Mszy Św. o godz. 9.00 zmianka różańcowa i możliwość skorzystania z biblioteki parafialnej. Za tydzień adoracja Najświętszego Sakramentu

Dzisiaj zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas 8 SP i gimnazjum na Msze Świętą o godz. 18.00 i Uwielbienie.

Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny dla dzieci i młodzieży. Podczas Mszy Św. o godz. 8.00 pragniemy wypraszać pomoc Maryi, Stolicy Mądrości, dla uczniów, nauczycieli, katechetów, rodziców i wszystkich zatroskanych o wychowanie i wykształcenie młodego pokolenia. O godz. 9.00 uroczystość w Szkole Podstawowej nr 138.

We wtorek po Mszy św. wieczornej wspólny różaniec. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej odbędzie się we wtorek po mszy św. wieczornej i różańcu.

W środę Msza Św. z nowenną do MBNP o godz. 18.00. Zapraszamy.

W pierwszy czwartek miesiąca będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pojednania i przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy również do rozpoczęcia nabożeństwa dziewięciu pierwszych piątków.

Okazja do spowiedzi w tygodniu, codziennie pół godziny przed Mszą św. i dodatkowo w I czwartek i I piątek od godz. 17.00.

W I piątek od godz. 8.30 kapłan odwiedzi chorych z posługą sakramentalną.

W piątek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Służby Liturgicznej.

Spotkanie scholi z rodzicami w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.30. Zapraszamy także wszystkich pragnących należeć do scholi.

XXVI Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się 16 września (niedziela)

Przepraszamy za utrudnienia związane z pracami przy drodze przez kościelny park.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 3 IX (poniedziałek) – św. Grzegorz Wielki (540-604), papież, ogłoszony Doktorem Kościoła.
  • 8 IX (sobota) – Najświętsza Maryja Panna w tajemnicy swego narodzenia. Matka Boża Siewna.

Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia oraz wszystkim uczniom życzymy,
aby Pan Jezus obdarzył ich łaską czystego serca.
Msza pogrzebowa, poprzedzona modlitwą różańcową za śp. Zofię Baczyńską w środę o godz. 12.00