Wizytacja kanoniczna. Dzień II

Niedziela 23.09 to drugi dzień wizytacji kanonicznej ks bp Jana. W sobotę u tronu Czarnej Madonny na Jasnej Górze ks. biskup polecał nasza parafię Bogu. Dzisiaj, w dzień Pański głosił sowo Boże na Mszach Św. Modlił się razem z nami, dziękował za wszelkie dobro które czynią parafianie dla swojej wspólnoty. Błogosławił rodziny z dziećmi. Spotkał się z grupami młodszych parafian zaangażowanych w życie kościoła. Udzielił sakramentu chrztu. Wspólnie z wiernymi modlił się na cmentarzu, odwiedził chorych i rodziny. Błogosławił również kandydatów do bierzmowania. Na porannej Mszy św. ks. biskup poświęcił figurę św. Józefa.

Dzień pełen pasterskiej troski i służby. Dziękujemy za świadectwo i wspólną modlitwę. Niech Bóg błogosławi w posłudze pasterskiej ks. bp Jana. Szczęść Boże.

Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym parafianom w przygotowanie i przeżywanie tego czasu łaski. Bóg zapłać.