Niedziela pełna wrażeń

Niedziela 21 października obfitowała w różne wydarzenia. W skali naszej Ojczyzny to wybory samorządowe, w skali Kościoła to Niedziela Misyjna, która rozpoczyna tydzień misyjny oraz trzecie wydarzenie podsumowanie i wręczenie upominków dla dzieci za wykonane różańce. W ramach tematu misyjnego to towarzyszyli nam podczas mszy młodzi z Wolontariatu Salezjańskiego. W tym roku byli to: Arleta, Iza, Szymon i Mariusz. Serdecznie im dziękujemy za obecność i wspólną modlitwę. Dziękujemy Arlecie za świadectwo posługi misyjnej w Boliwii. Dziękujemy również kandydatom do bierzmowania z klasy VII za zaangażowanie w niedzielę misyjną.

W kolejnej edycji konkursu różańcowego dziękujemy dzieciom i rodzicom oraz dziadkom za zaangażowanie i wykonanie różańców z różnych materiałów. Dziękujemy za Wasze pomysły. Różańce są umieszczone na planszy w kościele. Dzisiejsza niedziela to również liczenie wiernych. Liczba obecnych na mszach św. był niższa niż w ubiegłym roku.

Poniżej lista wykonawców prac różańcowych.

Lista uczestników II konkursu różańcowego 2018

1. Paweł Sikora 6 lat
2. Robert Sikora 11 lat kl. VB
3. Alicja i Amelia Puchała
4. Karolina Starowicz 8 lat
5. Julia Raczyńska IIIB
6. Krzysztof Walka 8 lat
7. Antoni Debuiche 4,5 lat
8. Błażej Wyżga 9 lat
9. Grzegorz Wyżga 7 lat
10. Jan Tracz 3 lata
11. Ania Tracz 5 lat
12. Antonina Walczyk 5 lat
13. Józef Walczyk 3 lata z babcią Haliną i Dziadkiem Stanisławem ( różaniec patriotyczny)
14. Gabrysia Pałka kl. VB
15. Anna Pałka kl. IVA
16. Oliwia Yarisch 7 lat
17. Aleksandra Kotek kl. VA (różaniec misyjny)
18. Antoni Tomasiewicz 8 lat
19. Wiktoria Grudnik 10 lat i Oliwia Jarzębak 2 lata
20. Jan Chudy kl. 3A

Zapraszamy na oglądniecie kilku zdjęć z tych wydarzeń.