Adoracja Najświętszego Sakramentu

W niedzielę 17.02. rozpoczęcie nabożeństwa 40-godzinnego, które potrwa przez trzy kolejne niedziele do Wielkiego Postu. Znajdźmy czas na osobiste spotkanie z Jezusem Eucharystycznym. Po Mszy Św. o godz. 12.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do wieczornej Mszy Świętej.

Proponowany porządek adoracji:

od godz. 13:00 mieszkańcy ul. Hemara, ul. Kurozwęckiego i ul. Dolińskiego;
od godz. 14:00 mieszkańcy ul. Balickiej (od Domu Kultury w stronę lotniska numery parzyste i nieparzyste), ul. Brzezińskiego, ul. Krzyżowa, Kamienna oraz nasi parafianie z Balic, Rząski i Szczyglic;
od godz.15:00 mieszkańcy ul. Balickiej (od Domu Kultury w stronę centrum, numery parzyste i nieparzyste) os. Ardom i ul. Zakliki;
od godz. 16:00 mieszkańcy ul. Wierzyńskiego ul. Darowskiego i ul. Wapiennik;
od godz. 17:00 mieszkańcy ul. Myczkowskiego, ul. Łupaszki, ul. Godlewskiego, ul. Gradowej, ul. Na Nowinach i ul. Długoszowskiego.