PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY

22 kwietnia 2019
   PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY

Trwa oktawa uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Msze Święte dzisiaj według porządku świątecznego. Zapraszamy do udziału w Eucharystii, także w pozostałe dni oktawy.

Dzisiaj naszymi ofiarami wspieramy Uniwersytet św. Jana Pawła II w Krakowie. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Trwa nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 a od jutra po mszy wieczornej.

Z racji na trwającą oktawę Świat Wielkanocnych, w najbliższy piątek nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W Niedzielę Miłosierdzia na zakończenie każdej Mszy Świętej odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Przyszła niedziela rozpoczyna obchodzony w Kościele w Polsce Tydzień Miłosierdzia.

Dziękujemy za złożone ofiary na dekorację do Bożego Grobu mieszkańcom: I rejonowi ul. Balickiej, rej. cmentarza, II rej. ul. Kurozwęckiego oraz Zakliki.

Jutro odpust w parafii pw. Św. Wojciecha. Suma odpustowa o godz. 18.00.

Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy obfitych Bożych darów i wielu znaków ludzkiej miłości. Szczególną pamięcią modlitewną obejmujemy naszego wikariusza – ks. Wojciecha życząc Mocy Ducha Świętego i orędownictwa świętego patrona w dalszej posłudze kapłańskiej. Szczęść Boże.