Droga krzyżowa epidemii

Panie, Jezu Chryste, my, ludzie, dzieci Boga, wierzący i niewierzący, przechodziliśmy w historii wiele krzyżowych dróg, wojen, głodu, zaraz i kataklizmów. Na jedną z nich skazaliśmy Ciebie. Twoja droga krzyżowa, okazała się najbardziej zbawczą drogą świata.  Przejdź z nami drogą krzyżową epidemii i mocą Ducha, który potrafi odnowić oblicze ziemi, uczyń ją drogą ku Wielkiej Nocy.

Tak rozpoczyna się Droga krzyżowa epidemii, którą przygotował i umieścił w internecie ks. Wojciech Węgrzyniak. Dziękujemy za te rozważania, które stały się inspiracją do odprawienia Drogi krzyżowej w blasku wiosennego słońca w naszym kościelnym parku. Dziękując za pomoc panu Marcinowi z synem Bartoszem zapraszamy do wspólnej modlitwy.