Title Image

XXIX Niedziela Zwykła

W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy Uroczystość św. Jana Kantego – głównego patrona naszej archidiecezji i miasta Krakowa – odpust w parafii św. Jana Kantego (Bronowice Nowe). Również w poniedziałek o godz. 16:45 spotkanie scholii.

We wtorek po Mszy św. wieczornej i różańcu, spotkanie biblijne z Ks. prof. Romanem Bogaczem.

W czwartek po mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży z klasy III gimnazjum
w ramach przygotowań do bierzmowania.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. młodzież z naszej parafii przeprowadzi kwestę na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Fundacja opiekuje się uzdolnioną młodzieżą z rodzin ubogich. Kwesta organizowana jest w ramach obchodów XIV Dnia Papieskiego, przeniesionego w naszej parafii z 12.10.2014r. na 26.10.2014r.

W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10:30 zapraszamy dzieci od III do VI klasy szkoły podstawowej na spotkanie z cyklu „Mały Apostoł”. W ramach zajęć prowadzonych przez animatorów, dzieci poprzez zabawę, śpiew oraz interaktywne warsztaty, będą mogły lepiej poznać Pana Jezusa i Jego naukę. Spotkania planowane są co dwa tygodnie.
Serdecznie zapraszamy.
Także w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. zapraszamy młodzież oraz studentów na spotkanie pt. „Amulety i talizmany – czy wiemy co nosimy?”.
Zapraszamy również studentów oraz młodzież do włączenia się w przygotowanie oprawy wieczornej Mszy Świętej oraz prowadzenia Różańca.

 
Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 33 z dnia 19.10.2014

  
< Powrót

0