XXXIII Niedziela Zwykła

Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci od III do VI klasy szkoły podstawowej na kolejne potkanie z cyklu „Mały Apostoł”. W ramach zajęć prowadzonych przez animatorów, dzieci będą mogły lepiej poznać Pana Jezusa i Jego naukę.
Serdecznie zapraszamy

Także dziś po wieczornej Mszy św. zapraszamy młodzież oraz studentów na spotkanie pt. „Rzecz o aniołach”. Zapraszamy również do włączenia się w przygotowanie oprawy wieczornej Mszy św. Osoby zainteresowane zapraszamy na godz. 17:00 do salki za chórem.

W tym tygodniu:
– w poniedziałek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej,
– we wtorek wsp. bł. Karoliny Kózkówny, po wieczornej Mszy św. spotkanie biblijne z ks. prof. Romanem Bogaczem,
– w środę wspomnienie bł. Salomei, po wieczornej Mszy św. godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej,
– w czwartek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, po wieczornej Mszy św. spotkanie dla młodzieży z klasy II gimnazjum w ramach przygotowań do bierzmowania,
– w piątek wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny,
– w sobotę wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, składkę przeznaczamy na zakup urządzenia RTG w misyjnym szpitalu w Zambii, którym opiekują się Siostry Służebniczki Starowiejskie.
Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 37 z dnia 16.11.2014