II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Pierwsza niedziela miesiąca.

Po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 9:00 Zmianka Różańcowa, biblioteka parafialna będzie czynna od godz. 10:00-11:00.

Zapraszamy dziś do Diecezjalnej Sztafety Modlitwy w intencji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016
Zobacz szczegóły

W tym tygodniu Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. w naszym kościele o godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00.
Po Mszach św. poświęcenie kadzidła i kredy.

W kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy – przy wyjściu z kościoła wystawiona jest puszka do której możemy wkładać intencje dziękczynne, błagalne i przebłagalne.
W tych intencjach będzie odprawiona Msza św. w każdą ostatnią środę miesiąca o godz. 18:00.

Przy wyjściu z kościoła na stolikach z gazetką „Magnificat” znajdują się informacje i deklaracje – w których możemy wstępnie określić, ile osób możemy przyjąć do naszego domu lub mieszkania w czasie Światowych Dni Młodzieży – Kraków 2016.
Pobierz deklarację

Więcej informacji znajdziesz w sekcji dotyczącej Światowych Dni Młodzieży.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 1 z dnia 4.01.2015