III Niedziela Zwykła

Dziś przypada święto Nawrócenia św. Pawła.

W tym tygodniu:
– w poniedziałek wsp. śśw. Tymoteusza i Tytusa,
– we wtorek wsp. bł. Jerzego Matulewicza,
– w środę wsp. św. Tomasza z Akwinu,
– w sobotę wsp. św. Jana Bosko.
– w przyszłą niedzielę rozpoczęcie nabożeństwa 40-godzinnego.

W ramach przygotowań duchowych do Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 w tym roku rozważamy słowa Jezusa: „Błogosławieni ubodzy w duch, albowiem do nich należy
królestwo niebieskie”. W Archidiecezji Krakowskiej realizujemy to poprzez projekt BYĆ to więcej MIEĆ.
Najbliższe spotkanie młodych 26 stycznia o godz. 19:30 w kościele Sióstr Sercanek w Krakowie przy ul. Garncarskiej.
Adoracja w intencji ŚDM 2016, każdego 22 dnia miesiąca o godz. 19:00 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w kaplicy klasztornej.
Serdecznie zapraszamy

W środę po wieczornej Mszy św. wspólnej przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy adoracja Najświętszego Sakramentu, w czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.
W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie dla rodziców i chrzestnych, którzy w lutym planują chrzest swojego dziecka.
W przyszłą niedzielę Zmianka Różańcowa po Mszy św. o godz. 9:00, a biblioteka parafialna będzie czynna od godz. 10:00 – 11:00.

W przyszłą niedzielę (01.02.2015) po Mszy św. o godz. 10:30, dzieci z naszej Szkoły Podstawowej 138 w Krakowie, przedstawią przygotowane „Jasełka”; a po Mszy św. o godz. 18:00 koncert kolęd w wykonaniu naszej scholii „Jutrzenka”, z którą gościnnie wystąpi p. Piotr Bzowski.
Bardzo serdecznie zapraszamy – zobacz plakat

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską (kolędę). Dziękujemy za Waszą gościnność, za ciepłe i serdeczne przyjęcie nas w Waszych mieszkaniach – domach, a także za podjęte tematy dotyczące życia naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary z których będziemy wspierać budownictwo sakralne w naszej Archidiecezji.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 4 z dnia 25.01.2015