II Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiaj pierwsza niedziela marca, po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 9:00 Zmianka Różańcowa, a biblioteka parafialna będzie czynna od godz. 10:00 – 11:00.

Dziś Droga Krzyżowa o godz. 16:00, a Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00.

Zapraszamy.

Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na kolejne spotkanie z cyklu „Mały Apostoł”. Także dziś po wieczornej Mszy św. zapraszamy młodzież oraz studentów na spotkanie Wspólnoty Młodzieżowo – Akademickiej.

We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie biblijne z ks. prof. Romanem Bogaczem.

W środę Święto św. Kazimierza – patrona Archidiecezji Krakowskiej, po wieczornej Mszy św. godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.

W tym tygodniu: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa dla klas IV, V i VI w czwartek od godz. 17:30, a dla młodzieży i starszych w piątek od godz. 6:30 rano i od godz. 17:00 wieczorem.
O godz. 17:15 Droga Krzyżowa. Do chorych z Najświętszym Sakramentem udamy się w piątek od godz. 9:00 i w sobotę od godz. 8:30.

W sobotę po Mszy św. rano modlimy się w intencjach:
– Małżeństw proszących o dar potomstwa
– Rodzin oczekujących narodzin dziecka

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 9 z dnia 1.03.2015