VII Niedziela Wielkanocna

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na wymianę organów w naszym kościele.

Po wieczornej Mszy św. zapraszamy osoby zainteresowane tematyką Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, na dyżur Komitetu Organizacyjnego w naszej parafii. Podczas dyżuru można uzyskać szersze informacje odnośnie wydarzenia, jak również zgłosić chęć goszczenia pielgrzymów w swoich domach. Spotkanie odbędzie się w salce za chórem.

W tym tygodniu:

Wtorek

– po wieczornej Mszy św. spotkanie biblijne z ks. prof. Romanem Bogaczem w salce za chórem,

Czwartek

– po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży z klasy II gimnazjum w ramach przygotowań do bierzmowania,

Piątek

– Sanktuarium św. Jana Pawła II, zaprasza parafie naszego dekanatu w piątek (22 maja) o godz. 17:00, na Mszę św. dziękczynną za kanonizację św. Jana Pawła II połączoną z Procesją Światła.
Postarajmy się o liczny udział w tym nabożeństwie.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (Zielone Świątki). Po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na kolejne spotkanie z cyklu „Mały Apostoł”. W planie spotkania wspólne zabawy, poznawanie nauki Pana Jezusa.

Zachęcamy do udziału!

Zachęcamy wszystkie rodziny naszej parafii do udziału w nabożeństwach majowych w niedzielę o godz. 17:30, a w pozostałe dni tygodnia po wieczornej Mszy św.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 20 z dnia 17.05.2015