XI Niedziela Zwykła

Po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18:45 w naszym kościele będzie można zobaczyć film pt. MARY’S LAND.

Ziemia Maryi jest filmem fabularnym opartym na faktach. Film wyświetlany będzie w oparciu o umowę licencyjną.

Wiernych prosimy o symboliczna składkę, abyśmy mogli pokryć koszty praw autorskich.

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na wymianę organów w naszym kościele.

W tym tygodniu:

– wsp. bł. Jolanty,

Wtorek

– po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie czerwcowym spotkanie kandydatów na ministrantów – zapraszamy chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu od klasy II SP

– wsp. św. Brata Alberta Chmielowskiego,

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na ostatnie przed wakacjami spotkanie z cyklu „Mały Apostoł”.

W planie spotkania jak co dwa tygodnie wspólna zabawa, poznawanie nauki Pana Jezusa.

Również w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. odbędzie się dyżur parafialnego komitetu organizacyjnego ŚDM.

Zapraszamy osoby chcące uzyskać szersze informacje odnośnie przyszłorocznego święta młodych.

Zbliża się nasz odpust parafialny ku czci naszej Patronki Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Akcja Katolicka naszej parafii podjęła się organizacji spotkania przy stole „agapy” po uroczystej sumie i procesji eucharystycznej.

Bardzo prosimy panie, które zechcą upiec ciasto na to spotkanie, aby zgłosiły to w zakrystii po Mszy św.

Nabożeństwo czerwcowe dziś o godz. 17:30, a w pozostałe dni tygodnia po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 24 z dnia 14.06.2015