XXIV Niedziela Zwykła

Dziś przypada wsp. św. Jana Chryzostoma, w Kalwarii Zebrzydowskiej trwa XXIII Pielgrzymka Rodzin.

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na wymianę organów w naszym kościele.

Po Mszy św. o godz. 18:00 adorację Najświętszego Sakramentu w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.

Zapraszamy do udział w tej wspólnej modlitwie.

W tym tygodniu:

Poniedziałek

– Święto Podwyższenia Krzyża Świętego (o godz. 17:00 Droga Krzyżowa wokół kościoła),

– wsp. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej,

– wsp. śś. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa,

– o godz. 16:45 spotkanie scholii parafialnej,

Czwartek

– po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży z klasy II gimnazjum w ramach przygotowań do bierzmowania,

– Święto św. Stanisława Kostki Patrona Polski i polskiej młodzieży,

– po wieczornej Mszy św. (godz. 18:45) spotkanie rodziców dzieci z klasy III przygotowujących się do I Komunii św.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na pierwsze po wakacjach spotkanie „Mały Apostoł”.

W planie spotkania jak zawsze wspólna zabawa, integracja oraz poznawanie nauki Pana Jezusa.

Również w przyszłą niedzielę po Mszach Świętych:

– odbędą się dyżury parafialnego komitetu organizacyjnego ŚDM – zapraszamy osoby chcące uzyskać informacje odnośnie nadchodzącego Święta Młodych, jak również osoby chcące włączyć się w pracę komitetu jako wolontariusz,

– wolontariusze z Salezjańskiego Koła Misyjnego będą zbierać ofiary na misje z Peru.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 29 z dnia 13.09.2015