XXV Niedziela Zwykła

Dziś obchodzimy w Polsce Dzień Środków Społecznego Przekazu.

Po Mszy św. wolontariusze Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego będą przed kościołem zbierać datki na misje w Peru.

Także dziś po Mszach św. odbędą się dyżury parafialnego komitetu organizacyjnego ŚDM.
Zapraszamy osoby chcące uzyskać informacje odnośnie nadchodzącego Święta Młodych, jak również osoby chcące włączyć się w pracę komitetu jako wolontariusz.

Po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na pierwsze po wakacjach spotkanie „Mały Apostoł”.

W tym tygodniu:

– Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty,

– wsp. bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej,

– wsp. św. O. Pio,

– po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w czasie adoracji okazja do spowiedzi św.,

Czwartek

– po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży z klasy III gimnazjum w ramach przygotowań do bierzmowania,

– wsp. bł. Władysława z Gielniowa.

– VI Pielgrzymka Żywego Różańca do Łagiewnik.

W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na wymianę organów w naszym kościele 9.634 zł 9 euro.

Wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 30 z dnia 20.09.2015