XXVI Niedziela Zwykła

Dziś przypada wsp. św. Wincentego a Pulo – odpust u Księży Misjonarzy przy ul. Lea.27

W czwartek rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkie rodziny naszej parafii. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele w niedzielę o godz. 17:30, a w pozostałe dni tygodnia po wieczornej Mszy św.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na spotkanie „Mały Apostoł”. W planie spotkania jak zawsze wspólna zabawa, integracja oraz poznawanie nauki Pana Jezusa.

W tym tygodniu:

– wsp. św. Wacława – patrona katedry na Wawelu,

– Święto śś. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała,

– po wieczornej Mszy św. spotkanie biblijne z ks. prof. Romanem Bogaczem,

– wsp. św. Hieronima,

– wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus,

– pierwszy czwartek miesiąca – od godziny 17:00 spowiedź św. dla dzieci z klas IV, V i VI,

– wsp. śś. Aniołów Stróżów,

– pierwszy piątek miesiąca – spowiedź św.  od godz. 6:30 rano i po południu od godz. 17:00,

– pierwsza sobota miesiąca po Mszy św. rano będziemy się modlić w intencjach:

• Małżeństw naszej parafii proszących o dar potomstwa;
  • Rodzin oczekujących narodzin dziecka;
  • Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego;

– Po wieczornej Mszy św. spotkanie dla rodziców i chrzestnych, którzy w październiku planują chrzest swojego dziecka

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00 Zmianka Różańcowa.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 31 z dnia 27.09.2015