XXX Niedziela Zwykła

Zapraszamy na spotkanie Parafialnego Komitetu Organizacyjnego ŚDM – Kraków 2016 po wieczornej Mszy św. w salce za chórem.

Zapraszamy członków oraz wolontariuszy i osoby zainteresowane tą tematyką chcące pomóc w przygotowaniach tego wydarzenia w naszej parafii.

Nabożeństwo różańcowe dziś o godz. 17:30, a w pozostałe dni tygodnia po wieczornej Mszy św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W tym tygodniu:

– Święto śś Apostołów Szymona i Judy Tadeusza,

Czwartek
– po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży z klasy I szkoły średniej w ramach przygotowań do bierzmowania.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. w naszym kościele jak w każdą niedzielę, po Mszy św. o godz. 9:00 Zmianka Różańcowa, a dodatkowa Msza św. na cmentarzu o godz. 14:00. Po tej Mszy św. procesja po cmentarzu z wypominkami.

W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na wymianę organów w naszym kościele 9.286 zł i 7 euro. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 35 z dnia 25.10.2015