XXXI Niedziela Zwykła Uroczystość Wszystkich Świętych

Dziś dodatkowa Msza św. na cmentarzu o godz. 14:00, a następnie procesja po cmentarzu z modlitwą za zmarłych.

Jutro wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny).

Msze św. w naszym kościele o godz. 7:00, 9:00 i 18:00.

W tym tygodniu:

– wsp. św. Karola Boromeusza,

– na Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii św.

Czwartek

– pierwszy czwartek miesiąca – od godziny 17:30 spowiedź św. dla dzieci z klas IV, V i VI,

Piątek

– pierwszy piątek miesiąca – spowiedź św.  od godz. 6:30 rano i po południu od godz. 17:00,

– pierwsza sobota miesiąca po Mszy św. rano będziemy się modlić w intencjach:

• Małżeństw naszej parafii proszących o dar potomstwa;
  • Rodzin oczekujących narodzin dziecka;
  • Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego;

– Po wieczornej Mszy św. spotkanie dla rodziców i chrzestnych, którzy w październiku planują chrzest swojego dziecka

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na spotkanie „Mały Apostoł”. W planie spotkania jak zawsze wspólna zabawa oraz poznawanie nauki Pana Jezusa.

Po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na adorację przygotowując się do wydarzenia Światowych Dni Młodzieży.

Bóg zapłać za prace przy gablotce ogłoszeń parafialnych p. Jerzemu Trybusowi.

Bóg zapłać za grabienie liści wokół kościoła p. Stefanowi Piotrowskiemu, p. Ryszardowi Gawlikowi, p. Józefowi Majerskiemu, i p. Tadeuszowi Łuszczkowi.

W dniach od 1 do 8 listopada (włącznie) możemy dostąpić odpustu zupełnego, który możemy ofiarować za zmarłych.

Zobacz warunki odpustu.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 36 z dnia 1.11.2015