Nowe krzewy w parku

W poniedziałek, 26 września, w blasku zachodzącego słońca kilku naszych parafian podjęło dzieło nasadzania nowych krzewów w kościelnym parku. Plan nasadzenia, który czekał na realizację jakiś czas, zaczyna powoli być wypełniany. To dopiero początek, ale myślimy, że z Bożą pomocą i ludzkim wsparciem będziemy to dzieło dalej kontynuować a nasza świątynia będzie otoczona jeszcze piękniejszym parkiem, w którym chętnie będą spacerować nie tylko nasi parafianie. Słowa wdzięczności kierujemy w stronę parafian, którzy pomogli przy sadzeniu krzewów: Fedor Feliks, Fabiańczyk Tomasz, Radziszewski Michał, Lenart Jan, Piotrowski Stefan, Majerski Józef, Gawlik Ryszard, Łuszczek Tadeusz i jedna pani Janina Wysocka. Bóg zapłać. I już dziś zapraszamy na następne nasadzenia.