Spotkanie 15.11.16

Z okazji zbliżającego się święta patronalnego Chrystusa Króla Wszechświata w dniu 15.11.br. członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej uczestniczyli we mszy św.jadwiga koncelebrowanej przez Księdza Proboszcza – Asystenta AK w intencji żyjących i zmarłych członków POAK. Podczas mszy św. AK złożyła ofiarę pieniężną na konfesjonał.
Po mszy św., jak co miesiąc, odbyło się spotkanie POAK. Obrady rozpoczęliśmy modlitwą poprowadzoną przez Księdza Asystenta i wysłuchaliśmy krótkiego rozważania w oparciu teksty liturgiczne odczytane podczas mszy św.
Na spotkaniu były poruszone tematy związane z przygotowaniem do Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa Króla i Pana. Omówiono dyżury przy rozprowadzaniu świec świątecznych w naszej parafii oraz udział AK przy przeprowadzeniu II Dzielnicowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych.
Członkowie AK wyrazili radość z rozpoczętej cotygodniowej (we wtorek przed mszą św. wieczorną) modlitwy różańcowej. Następne spotkanie 13 grudnia br.

Zofia Fedor
Prezes POAK 8