Title Image

Podziękowanie

Ostatnia niedziela czerwca, to w naszej parafii dzień odpustu ku czci MB Nieustającej Pomocy.

 

W tym miejscu bardzo serdecznie dziękuję ks. Wojciechowi za przygotowanie liturgii. Dziękuję Chórowi „Scholi Cantorum Mydlnicensis”, Kapeli „Podhalanie” z Ludźmierza. Słowa wdzięczności kieruję do naszego organisty, pana Andrzeja, dziękuję kościelnym oraz całej służbie liturgicznej ołtarza. Dziękuję Radzie Parafialnej, Różom Różańcowym oraz Wspólnocie „Bliżej Boga”. Bóg zapałać dzieciom i wszystkim niosącym feretrony i sztandary.Na ręce pani prezes Zofii Fedor składamy podziękowania dla całej Akcji Katolickiej naszej parafii za inicjatywę oraz włożony trud w przygotowanie agapy. Wraz z AK dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie poczęstunku, za upieczone placki, przygotowanie różnych smakołyków. Bóg zapłać. Na ręce p. Marcina Kotka dziękujemy całej ekipie za zorganizowanie ławek, stołów i przygotowanie miejsca na agapę. Na ręce p. Tomasza Góreckiego składam słowa wdzięczności kierując je w stronę osób, które przygotowały posiłek dla kapłanów oraz gości obecnych na plebanii.

 

Dziękuję szczególnie tym, którzy dbają o zachowanie tradycyjnego stroju krakowskiego i chętnie go ubierają. Wszystkim gościom i czcigodnym parafianom za wspólną modlitwę – Bóg zapłać

 

 

0