Title Image

Na większą chwałę Boga

Wakacje trwają już na dobre, dla jednych to czas wyjazdów i urlopów dla innych czas pracy i tak w liturgiczne wspomnienie św. Szymona z Lipnicy w naszej parafii rozpoczęły się prace związane z dzwonami obejmujące kompleksowe wykonanie mechaniki dzwonów i nową automatykę. Panowie z firmy „Rduch Bells&Clocks” zabrali się ostro do pracy. Sadzimy, że szybko usłyszymy owoc ich pracy. Niech dzwony naszego kościoła chwalą Pana i przypominają nam wszystkim że istnieje Bóg i życie duchowe o którym czasami w pośpiechu codziennych spraw zapominamy. Pracownikom i całej firmie życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

 

 

 

Św. Bracie Albercie Chmielowski – módl się za nami

Św. Maksymilianie Mario Kolbe – módl się za nami

Św. Rafale Kalinowski – módl się za nami 

 

0