Kandydaci do Rady Parafialnej

W miesiącu różańcowym w naszej parafii odbywają się wybory do nowej Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Wybory zaproponowano w dwóch odsłonach. Pierwszy etap to zgłaszanie swoich kandydatów. (termin miną 8.10 – niedziela) Parafianie zgłosili swoich przedstawicieli z poszczególnych rejonów. Drugi etap to wybór jednego przedstawiciela z danego rejonu.

W praktyce okazało się, że tylko z jednego rejonu zgłoszono dwóch kandydatów a pozostałe rejony mają po jednym kandydacie. Trzy rejony nie wybrały spośród siebie swojego przedstawiciela. W związku z zaistniałą sytuacją w wyborach, które zostały ogłoszone na 21 i 22 października będą mogli uczestniczyć przedstawiciele tylko jednego rejonu z którego pochodzi dwóch kandydatów do rady.

Duszpasterską Radę Parafialną uzupełnią również kandydaci wskazani, według statutu przez ks. proboszcza. KANDYDACI do Duszpasterskiej Rady Parafialnej