Title Image

Spotkania opłatkowe

Liturgiczny Okres Bożego Narodzenia już za nami, tradycyjnie jednak do święta Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej 2 lutego) trwa czas śpiewania kolęd, w kościołach mamy dekoracje świąteczne. To również odpowiedni czas na wspólne spotkania grup parafialnych na kolędowaniu i łamaniu się opłatkiem.

 

 

W naszym kościele zostały zaproponowane trzy takie spotkania opłatkowe . W  kolejne soboty stycznia. Najpierw udział we mszy św. o godz. 18.00 a później kolędowanie i tak:

 

  • na 13. 01. zapraszamy dawną i obecnie tworzącą się Duszpasterską Radę Parafialną – spotkanie na plebanii

 

 

Pierwsze z zaplanowanych spotkań już za nami. W miłej, kolędowej atmosferze mogliśmy się spotkać. Wspólna modlitwa, życzenia i słowa wdzięczności przekazane byłym już członkom Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Były i skromne upominki. A później wspólna wieczerza i śpiew kolęd pod kierunkiem organisty p. Andrzeja, który przygrywał nam na harmonii. Wszystko to w serdecznej atmosferze i przy dobrych wypiekach naszej pani Haliny. Dziękujemy za obecność i wspólne kolędowanie. Ustalono termin następnego spotkania – 2. luty po mszy św. o godz. 18.00

 

 

  • 20. 01. zapraszamy do Groty św. Michała Archanioła Róże Różańcowe
  • a 27. 01 opłatek będzie miał na plebanii Parafialny Oddział Akcji Katolickiej
0