Spotkanie nowej Rady Parafialnej

W święto Ofiarowania Pańskiego, po mszy św. wieczornej miało miejsce pierwsze, nie licząc spotkania opłatkowego spotkanie nowej Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Pierwsze spotkanie to okazja by się przedstawić, by powiedzieć parę sów o sobie. Chcąc dokonać prezentacji nowej Rady to trzeba powiedzieć że są przedstawiciele różnych profesji i zawodów, różnego wieku i doświadczenia. Jednym słowem reprezentacja naszej parafii. Pierwsze spotkanie to również zapoznanie się ze Statutem Duszpasterskiej Rady Parafialnej Archidiecezji Krakowskiej. To okazja do wymiany myśli i spostrzeżeń.

Widać po pierwszym spotkaniu że Rada chce rozmawiać, dyskutować, wysuwać propozycje. Chce być głosem doradczym. Czy będzie również ciałem pomagającym w konkretnych pracach przy parafii myślę, że tak. Ale to czas dopiero zweryfikuje . Dziękujemy za spotkanie.

Jeśli nic się nie wydarzy to następne spotkanie DRP odbędzie się 16 marca o godz. 19.00.

Skład Duszpasterskiej Rady Parafialnej

1. Ks. KLIMCZAK Kazimierz zam. ul. Hemara