Title Image

Zasłużony dla Archidiecezji Krakowskiej

W niedzielę 18 lutego na mszy św. o godz. 9.00 modliliśmy się i dziękowaliśmy wieloletniemu kościelnemu naszej parafii panu Józefowi Majerskiemu. Człowiekowi z który z gorliwością, pobożnością i pasją służył przez przeszło 25. lat Bogu i człowiekowi w naszej parafii. Były piękne słowa wypowiadane przez przedstawicieli wspólnot działających przy naszym kościele. Były kwiaty i upominki. Parafianie oklaskami i śpiewem wyrazili wdzięczność Panu Józefowi za służbę w kościele i przy kościele.

 

Arcybiskup, Metropolita Archidiecezji Krakowskiej Marek Jędraszewski przyznał Panu Józefowi Majerskiemu srebrny medale św. Jana Pawła II „Zasłużony dla Archidiecezji Krakowskiej” Dziękujemy i gratulujemy takiego wyróżnienia.

 

Panu Józefowi życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki M.B. Nieustającej Pomocy oraz świętego patrona na dalsze lat życia. Życzymy łaski zdrowia.

 

Panie Józefie Bóg zapłać.

 

Duszpasterze z Parafianami.

0