Uroczysty dzień komunii

Trzecia niedziela maja to dzień uroczysty dla naszej wspólnoty parafialnej. Tego świątecznego dnia dzieci mogły uczestniczyć w sposób pełny we mszy świętej przez przyjęcie Ciała Jezusa Chrystusa. I to nie był sen. Jezus stał się tak bliski każdego z nas, że możemy go w komunii świętej przyjmować. Zaiste uroczysty dzień komunii świętej. Wraz z rodzicami i bliskimi z drżeniem serca dzieci przyjęły Jezusa. W tym roku trzecia niedziela maja zbiegła się z uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

Darem rodziców dzieci dla parafii są oranty do sprawowania mszy świętej oraz obrus na ołtarz i ambonę. Dziękujemy za te dary.

Dzieciom życzymy by ten dzień 20.05.2018 roku zapisał się głęboko w ich sercach i był początkiem pobożności eucharystycznej.

Uroczysty Dzień I Komunii Świętej

Gepostet von Parafia MB Nieustającej Pomocy Kraków – Mydlniki am Sonntag, 20. Mai 2018