Słowa pożegnania

Ekscelencjo, Dostojny Księże Biskupie!

W imieniu całej Wspólnoty parafialnej pragniemy złożyć Księdzu Biskupowi serdeczne podziękowania za trud kanonicznej wizytacji naszej parafii.

Najpierw dziękujemy za wyjątkowe spotkania na Eucharystii, która jest szczytem i źródłem, źródłem z którego zawsze chcemy czerpać.

Dziękujemy za spotkania: z gronem pedagogicznym i uczniami Szkoły Podstawowej 138, z Różami Różańcowymi, Akcją Katolicką, chórem – „Scholą Cantorum Mydlnicensis”, Wspólnotą Bliżej Boga, Mężczyznami św. Józefa, Radą Parafialną, służbą liturgiczną. Scholą i Oazą dzieci Bożych, kandydatami do bierzmowania.

Dziękujemy za odwiedzenie tych, których dotknął krzyż choroby, cierpienia, za modlitwę w intencji naszych zmarłych.

Dziękujemy serdecznie za wszelki dar, który dzięki posłudze Jego Ekscelencji stał się naszym udziałem.

Nawoływania Wasze Ekscelencjo do apostołowania w środowisku w którym się znajdujemy i troska o silną rodzinę głęboko zapadły w naszych sercach. Obiecujemy trwać w miłości do Chrystusa.

Modlimy się przez wstawiennictwo naszej patronki Matki Bożej Nieustającej Pomocy, aby nauka głoszona przez naszego Pasterza przyczyniła się do wzrostu i umocnienia wiary w naszej parafii.

Prosimy Pana Bogu przez wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II o siłę i zdrowie do dalszej posługi biskupiej.