Droga niepodległości

Dobiegły prace przy drodze prowadzącej do kościoła w parku kościelnym. Nawet pojawiły się znaki drogowe :-). Modernizacja drogi wpisała się w obchody 100-lecie odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. Droga ta może być nazwana „drogą niepodległości” i stanowi nasz dar dla tej małej Ojczyzny w której żyjemy. Ks. biskup Jan Szkodoń, podczas wizytacji spotkał się z panami układającymi kostkę i swoją obecnością pobłogosławił to dzieło. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w prace modernizujące drogę oraz wszystkich ofiarodawców. W ich intencji zostanie odprawiona msza św. w niedzielę 7.10.2018 o godz. 12.00.

Sami zobaczmy jak się zmieniała nasza droga niepodległości. Każdy kolejny slajd będzie nas cofał w czasie 🙂