Oddali Mu pokłon

Barwne, kolorowe, rozśpiewane Orszaki Trzech Króli przemierzają drogi i place naszej Ojczyzny. Wierni wyrażają radość z narodzenia Jezusa. Jednocześnie dają świadectwo wiary w tajemnicę Wcielenia i Narodzenia Boga na ziemi. Wraz z mędrcami i my sami poszukujemy ciągle żywego Jezusa w naszej codzienności. Wraz z Królami pragniemy oddać pokłon Najwyższemu Królowi wszystkich królów – Jezusowi. W naszej wspólnocie również starami się organizować to radosne wydarzenie. W tym roku po Mszy Świętej królowi poprowadzili nas do Klubu Kultury by uczestniczyć w jasełkach przygotowanych przez dzieci pod kierownictwem ks. Wojciecha i pani katechetki Magdaleny. Dziękujemy wszystkim za zorganizowanie i uczestnictwo we wspólnym kolędowaniu.