Title Image

SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

17 lutego 2019
SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

Dzisiaj rozpoczęcie nabożeństwa 40-godzinnego, które potrwa przez trzy kolejne niedziele do Wielkiego Postu. Znajdźmy czas na osobiste spotkanie z Jezusem Eucharystycznym. Po Mszy Św. o godz. 12.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do wieczornej Mszy Świętej.

 

Porządek adoracji:

• od godz. 13:00 mieszkańcy ul. Hemara, ul. Kurozwęckiego i ul. Dolińskiego;
• od godz. 14:00 mieszkańcy ul. Balickiej (od Domu Kultury w stronę lotniska numery parzyste i nieparzyste), ul. Brzezińskiego, ul. Krzyżowa, Kamienna oraz nasi parafianie z Balic, Rząski i Szczyglic;
• od godz.15:00 mieszkańcy ul. Balickiej (od Domu Kultury w stronę centrum, numery parzyste i nieparzyste) os. Ardom i ul. Zakliki;
• od godz. 16:00 mieszkańcy ul. Wierzyńskiego ul. Darowskiego i ul. Wapiennik;
• od godz. 17:00 mieszkańcy ul. Myczkowskiego, ul. Łupaszki, ul. Godlewskiego, ul. Gradowej, ul. Na Nowinach i ul. Długoszowskiego.

 

Bóg zapłać za dzisiejszą składką inwestycyjną z racji III niedziela miesiąca.

 

Po Mszy Św. o godz. 18.00 spotkanie wspólnoty Bliżej Boga.

 

We wtorek po Mszy Świętej wieczornej wspólny różaniec, w środę o godz.18.00 Msza Św. z kaza-niem katechizmowym i nowenną do M.B Niestającej Pomocy. W piątek po Mszy Św. koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

W piątek z okazji Święta Katedry Świętego Piotra Apostoła, podczas Mszy Świętej będziemy modlili się o ducha apostolskiej gorliwości, zdrowie i potrzebne łaski dla papieża Franciszka.

 

W sobotę w liturgii wspominamy św. Polikarpa (ok. 69-155), męczennika, ustanowionego przez św. Jana Apostoła biskupem Smyrny.

 

Radni dzielnicy VI zapraszają na konsultacje w sprawie poprawy bezpieczeństwa na ul. Wierzyńskiego, pomoc przy wypełnianiu wniosków do Studium Uwarunkowań i zagospodarowania miasta Krakowa we środę 20 lutego na godz. 18.00 do Szkoły Podstawowej nr 138 ul. Wierzyńskiego 3.

 

Sakrament bierzmowania w naszej parafii, którego udzieli ks. bp Jan Szkodoń, jak Bóg pozwoli jest ustalony na 4 kwietnia (czwartek) o godz. 18.00.

 

Boże błogosławieństwo niech towarzyszy wszystkim drogim jubilatom i solenizantom.

 

 

< Powrót

 

0