Title Image

Spotkanie Akcji Katolickiej 12.02.19

Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w dniu 12.02.2018r

 

Członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej pierwsze comiesięczne spotkanie w bieżącym roku poprzedzili udziałem w wieczornej mszy św., odprawionej przez Księdza Proboszcza. Po mszy św. odmawialiśmy różaniec w intencji naszej ojczyzny rozważając Tajemnicę Światła.

 

Spotkanie rozpoczęło się rozważaniem poprowadzonym przez Księdza Proboszcza w oparciu o materiały formacyjne Akcji Katolickiej w nawiązaniu do hasła ogłoszonego na bieżący rok liturgiczny „W mocy Bożego Ducha ”. Temat rozważania: Miłość w prawdzie owocem Ducha Świętego.

 

Członkowie Akcji Katolickiej przyjęli Sprawozdanie z działalności Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej nr 8 za 2018r. przedstawione przez Zarząd oraz Rozliczenie finansowe za 2018 przedstawione przez skarbnika Panią Krystynę Galos, tym samym udzielając absolutorium Zarządowi.

 

Na spotkaniu zostało przedstawione Kalendarium działań POAK na 2019r.

 

Członkowie AK zamówili z okazji imienin mszę św. w intencji Księdza Proboszcza Kazimierza Klimczaka naszego Księdza Asystenta na dzień 4.03. godz. 1800. Członkowie AK będą uczestniczyć w oprawie liturgicznej mszy św. – I czytanie Pani Elżbieta Sowa, modlitwa wiernych – Krystyna Piotrowska.

 

Ustalono termin następnego spotkanie na dzień 12.03.br.

 

Zofia Fedor
Prezes Parafialnego Oddziału
Akcji Katolickiej

0