Title Image

SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

24 lutego 2019
SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

Dzisiaj kolejna niedziela z adoracją Najświętszego sakramentu z racji nabożeństwa 40-godzinnego. Zapraszamy parafian do Jezusa Eucharystycznego.

 

We wtorek wspólny różaniec, w środę Msza Św. z Nowenną do MBNP o godz. 18.00

 

Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty w I piątek od godz.17.00. Podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 i 18.00 będziemy przepraszali za wszystkie grzechy wobec Najświętszego Serca Pana Jezusa.

 

W I sobotę na porannej mszy będziemy się modlić za małżeństwa o dar potomstwa, o szczęśliwe rozwianie dla matek w stanie błogosławionym i za Dzieło Duchowej Adopcji a o godz. 18.00 modlitwa wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy połączona z adoracją i różańcem. Zapraszamy.

 

W przyszłą, pierwszą niedzielę miesiąca zmiana tajemnic Żywego Różańca i spotkanie formacyjne dla róż różańcowych po Mszy Świętej o godz. 9.00, oraz możliwość skorzystania z biblioteki parafialnej.

 

Kapłańskie odwiedziny chorych z Komunią św. w piątek i sobotę od godz.8.30.

 

W piątek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny. Po Mszy Świętej zapalimy znicz pamięci pod jubileuszową tablicą umieszczoną na dzwonnicy.

 

Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy obfitych Bożych darów
i wielu znaków ludzkiej miłości.

 

< Powrót

 

0