Title Image

Męska modlitwa – rekolekcje

 

 

 

 

Korzystając z portalu profeto.pl umieszczamy odcinki z rekolekcjami.
Zachęcamy do zatrzymania się w tym trudnym czasie naszej wędrówki we współczesnym świece. 

 

Wielki Post – czas przemiany mojej i Twojej. Czas, który każdy przeżywa sam z Jezusem. Zapraszamy Was na rekolekcje, które pozwolą nam spotkać się z wyjątkowymi ludźmi… z mężami Starego Testamentu. Rekolekcje głoszą nasi ojcowie – Michał Legan, paulin i Michał Olszewski, sercanin. 

 

 

Odcinek 1 – „Adam” Męska modlitwa – ruszają rekolekcje wielkopostne, czas wyjątkowego trwania z Jezusem. Ten czas to droga, którą przejdziemy z mężczyznami starego testamentu… czas modlitwy, czas pytań… prowadzących do Zmartwychwstania.

 

 

Odcinek 2 – „Abel” Zapraszamy Was na drugie spotkanie z wyjątkowym człowiekiem. O jego modlitwie opowiedzą ks. Michał Olszewski SCJ i o. Michał Legan OSPPE. Bądźcie z nami. To czas wyjątkowy… Zapraszamy.

 

 

Odcinek 3 – „Noe” Męska modlitwa – to nasze trzecie spotkanie. Czas ze słowem, czas poznania i oczekiwania. Zapraszamy: o. Michał Legan OSPPE i ks. Michał Olszewski SCJ – rekolekcje wielkopostne. Bądźcie z nami.

 

 

Odcinek 4 – „Abraham” Kolejny raz zabieramy Was w rekolekcyjną podróż. Spotkanie z męską modlitwą, z zaufaniem i ogromną miłością do Boga. Zapraszamy Was i waszych bliskich. o. Michał Legan OSPPE i ks. Michał Olszewski SCJ – rekolekcje wielkopostne.

 

 

Odcinek 5 – „Mojżesz” Męska modlitwa, czas spotkania sam na sam. Modlitwa to Ty i Bóg. Ks. Michał Olszewski SCJ i o. Michał Legan OSPPE kolejny raz zapraszają na spotkanie. Spotkanie z Nim i w Nim. Czas Wielkiego Postu jest wyjątkowy. Przeżyjmy go razem.

 

 

Odcinek 6 – „Józef Egipski” Po raz kolejny uczymy się modlitwy. Po raz kolejny od konkretnego mężczyzny. Ks. Michał Olszewski SCJ i o. Michał Legan OSPPE zabierają nas w szczególne miejsce, najbliżej męskiego serca, najbliżej relacji z Bogiem. Zapraszamy! Bądźcie z nami.

 

 

Odcinek 7 – „Dawid” Po raz siódmy mamy szansę posłuchać o kolejnym Bożym mężu i jego modlitwie. Zapraszamy Was wraz z o. Michałem Leganem OSPPE i ks. Michałem Olszewskim. Bądźmy razem w tym wyjątkowym czasie.

 

 

Odcinek 8 – „Hiob” Spotykamy się po raz ósmy. Kolejny raz dotkniemy modlitwy mężczyzny… niewiarygodności relacji z Bogiem. Zapraszają nasi ojcowie ks. Michał Olszewski SCJ i o. Michał Legan OSPPE wszystkich, bez wyjątku.

 

 

Odcinek 9 – „Józef” Dziewiąte spotkanie rekolekcyjne. Czas na kolejną męską modlitwę, którą przybliżą nam ks. Michał Olszewski SCJ i o. Michał Legan OSPPE. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0