Title Image

Godzina Łaski

Matka Boża, objawiając się pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia 8 grudnia 1947 roku powiedziała:

„Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i dla ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeśli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona”.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny – 8 grudniaod godziny 12.00 do 13.00. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy modlić się częścią różańca powierzając Niebu nie tylko intencje swoje i swojej rodziny, ale także pokój na świecie, Kościół powszechny i nawrócenie grzeszników. Będziemy prosić o łaskę ustania pandemii wirusa, łaskę wierności Bogu dla naszej Ojczyzny.  Będzie również chwila osobistej modlitwy.

Jeśli nic nam nie przeszkodzi to będzie można się łączyć duchowo za pośrednictwem internetu na Facebooku .

0