Title Image

Wszystko ma swój czas …

Dekretem ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego z dniem 26 sierpnia 2021 r. zostaje zwolniony z obowiązków wikariusza naszej parafii ks. mgr Wojciech Wylegała i mianowany wikariuszem w parafii pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Trzebini.

 

Szczególne słowa wdzięczności zostały wypowiedziane na Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00. w Uroczystość Wniebowzięcia NMP, gdy w Ewangelii czytamy, że Maryja wybrała się w drogę … Ks. Wojciech też w drogę się wybiera … Z racji III niedzieli miesiąca ks. Wojciech udzielił tradycyjnego błogosławieństwa obecnym na Mszy św. małżeństwom.

 

Pragniemy wyrazić serdeczną wdzięczności ks. Wojciechowi za Jego pięcioletnią posługę w naszej parafii, za sprawowane sakramenty święte, szkolną katechezę, świadectwo wiary i modlitwy  za wszelkie inicjatywy duszpasterskie. Wierzymy, że dobro, które Bóg zdziałał przez kapłańskie dłonie ks. Wojciecha będzie owocowało. Niech MBNP otacza ks. Wojciecha swoim płaszczem na nowej placówce. Szczęść Boże.

 

0