Krąg Biblijny

We czwartek 21 października odbyło się pierwsze spotkanie Kręgu Biblijnego w nowym roku formacyjnym w naszej parafii. Prowadził je nasz Ksiądz Proboszcz. Pomysł na takie spotkania powstał i został zrealizowany w poprzednim roku przez Księdza Wojciecha. Na spotkaniach wspólnie rozważamy Ewangelię na niedzielę oraz ubogacamy się wzajemnie myślami dotyczącymi Ewangelii. Zachęcamy teraz do przeczytania krótkiego świadectwo jednego z uczestników spotkań:

„Dzięki tym spotkaniom rozumiem sens Biblii i pogłębiam swoją wiarę. Zaczynam się mocniej wczytywać w Słowo Boże. Czuję, że przybliżam się do Pana Boga i jestem z Nim w relacji. Wypowiedzi innych uczestników spotkań poszerzają moje horyzonty i spojrzenie na świat, dzięki temu stawiam sobie ciągle nowe pytania o moje życie i wiarę, na które próbuję odpowiadać. Spotkania uczą również miłości do bliźniego, pokazują jak okazać pomoc potrzebującym. Słowo to dało mi konkretne zasady jak powinno wyglądać moje życie jako chrześcijanina w swoim otoczeniu, jakie powinienem przyjmować postawy, czym się mam kierować”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach Kręgu Biblijnego we czwartki o godzinie 19 w salce za chórem!

Robert