V NIEDZIELA ZWYKŁA

6 luty 2022
PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

Dziś piąta niedziela w ciągu w roku kościelnego. Dobry Bóg gromadzi nas na Świętej Wieczerzy, aby karmić słowem i Ciałem Chrystusa.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca z adoracją Najświętszego Sakramentu. A na wieczornej Mszy św. Uwielbienie Jezusa Eucharystycznego.

Po Mszy św. o godz. 9.00 zmianka różańcowa i możliwość skorzystania z biblioteki parafialnej.

We wtorek po Mszy wieczornej wspólny różaniec w środę zapraszamy na Mszę św. z Nowenną do MBNP o godz. 18.00

W czwartek, 10 lutego wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy, siostry Św. Benedykta, patrona Europy.

W piątek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Szczególną modlitwą będziemy otaczać wszystkich, którzy zmagają się z trudnościami choroby i cierpienia. Msza św. w intencji chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 9.00.

W II piątek miesiąca pamiętamy o Mszy św. o godz. 18.00 za zmarłych z rodzin i wypominanych w naszym kościele.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy odważnego odpowiadania na głos Bożego wezwania, ufnego kroczenia za Panem i bycia znakiem Bożej obecności dla innych.

W poniedziałek (7.02) o godz. 12.00 Msza pogrzebowa w kaplicy na Salwatorze za śp. Zofię Król-Urban. Wieczny odpoczynek …