Title Image

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

13 luty 2022
SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.

 

W poniedziałek, 14 lutego przypada święto św. Cyryla, mnicha i Metodego biskupa, patronów Europy. Przy dawnej pętli autobusowej znajduje się kapliczka z figurami wspomnianych świętych. W tym też dniu wspominamy również św. Walentego, patrona ludzi zakochanych, ale także chorych i cierpiących na różne dolegliwości psychiczne. Za jego wstawiennictwem prośmy w intencji zakochanych, oraz o zdrowie dla tych, którzy borykają się z problemami natury psychicznej.

 

We wtorek po Mszy wieczornej wspólny różaniec w środę zapraszamy na Mszę św. z Nowenną do MBNP o godz. 18.00.

 

Zbiórka kandydatów na ministranta, ministrantów i lektorów, w czwartek po Mszy św. ok. godz. 18.30 w kościele a o godz. 19.00 spotkanie Kręgu Biblijnego

 

  1. dnia miesiąca pamiętamy o modlitwie za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

 

W trzecie piątki miesiąca szczególnie przywołujemy w modlitwie Miłosierdzie Boże.

 

Zapraszamy kandydatów do bierzmowania z kl. 8 w piątek na Mszę św. o godz. 18.00 a następnie na krótkie spotkanie w kościele.

 

W sobotę na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić za wikariusza naszej parafii ks. Konrada z okazji imienin, życząc Mu obfitości Bożych darów w posłudze kapłańskiej.

 

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca ze składką inwestycyjną oraz spotkaniem wspólnoty Bliżej Boga o godz. 19.00.

 

 

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w miłości do Boga i ludzi.

 

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

Zapraszamy do Klubu Kultury Mydlniki na Perkusyjny KONCERT walentynkowy!  Koncert odbędzie się dzisiaj (13.02) o godzinie 16:00.

 

 

< Powrót

 

 

102