Title Image

5 NIEDZIELA ZWYKŁA

4 lutego 2024
PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy o godz. 9.00 zmianka różańcowa oraz możliwość skorzystania z biblioteki parafialnej. O godz. 18.00 Uwielbienie Jezusa i Kurs Pierwszej Pomocy Emocjonalnej dla dorosłych o godz. 19.20 w grocie św. Michała.

 

Dziś po mszach św. o 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00 (lub do wyczerpania zapasów) Oaza zaprasza do włączenia się w akcję „Pączek dla Afryki” można zakupić pączka, a zebrane fundusze zostaną wpłacone na potrzebujących z Afryki.

 

Jutr wspomnienie św. Agaty, której wstawiennictwu przypisuje się ocalenie jej rodaków po wybuchu Etny. W tym dniu błogosławi się chleb jako znak dobroci oraz wodę i sól, która chroni przed niebezpieczeństwem ognia.

 

We wtorek wspomnienie św. Pawła Miki z towarzyszami – to japońscy misjonarze i męczennicy, którzy w tym dalekim kraju głosili Ewangelię i dla niej ponieśli śmierć. Po Mszy wieczornej różaniec i spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

 

W II piątek miesiąca Msza wieczorna jest ofiarowana za zmarłych wypominanych w naszym kościele i za dusze czyśćcowe.

 

W sobotę wspomnienie św. Scholastyki, siostry św. Benedykta, którą cechowały wielka wiara i ufność wobec Pana Boga.

 

W przyszłą niedzielę, 11 lutego, przypada Światowy Dzień Chorego. W naszym kościele  parafialny obchód dnia chorych z Mszą św., podczas której udzielimy sakramentu chorych, zorganizujemy w sobotę (10.02) o godz. 9.00. Pół godziny wcześniej możliwość spowiedzi.

 

Za tydzień z racji 40-godzinnego nabożeństwa, które odprawiamy przed trzy kolejne dni poprzedzające Wielki Post, po Mszy o godz. 12.00 będzie wystawieni Najświętszego Sakramentu i czas na osobistą modlitwę i adorację Jezusa (do Mszy wieczornej).  

 

 

Solenizantów i jubilatów zapewniamy o naszej modlitwie i życzliwości.

Zmarłych polecamy miłosierdziu Bożemu.

 

 

 

Gazetka MAGNIFICAT

< Powrót

 

 

189