XXVII Niedziela Zwykła

Pierwsza niedziela października, wsp. Św. S. Faustyny – po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
W tym tygodniu:
– w poniedziałek spotkanie scholii o godz. 16:45,
– we wtorek wsp. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej,
– w czwartek Święto bł. Wincentego Kadłubka,
– w czwartek spotkanie młodzieży z klasy I gimnazjum przygotowującej się do bierzmowania,
– w piątek na Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie i przekazanie różańców dzieciom klasy III Szkoły Podstawowej przygotowującej się do I Spowiedzi i Komunii św.

W przyszłą niedzielę do naszej parafii przybędą Siostry św. Jadwigi Królowej, które przybliżą nam działalność Fundacji „Powrót”, prowadzącej „Ośrodek Pomocy dla ludzi w Kryzysach” – zwłaszcza duchowych i przed kościołem po Mszach św. obędzie się kwesta na cele tejże Fundacji.

Zapraszamy całe Rodziny naszej parafii do wspólnej modlitwy na nabożeństwach różańcowych, które będą w naszym kościele w niedzielę o godz. 17:30, a w dni powszednie tygodnia po wieczornej Mszy św.

Zapraszamy nowych kandydatów do służby przy ołtarzu i do scholii w naszej parafii.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 31 z dnia 5.10.2014