Title Image

XI Niedziela zwykła

16 czerwca 2024
JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

Dziękujemy Bogu za dar nowego błogosławionego dla naszej archidiecezji – ks. Michała Rapacza.


Zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.

 

Z racji III niedzieli miesiąca na Mszy o godz. 12.00 modlitwa za małżeństwa z błogosławieństwem relikwiami św. Zelii, Ludwika i Teresy. Bóg zapłać za składkę inwestycyjną.

 

W poniedziałek przypada rocznica poświęcenia naszego kościoła (17.06.2001r.) w tym dniu wspominamy również św. Brata Alberta Chmielowskiego.

 

We wtorek po Mszy wieczornej wspólny różaniec.

 

W środę Msza św. z nowenną do MBNP o godz. 18.00. Również w środę o godz. 19.15 odbędzie się spotkanie zespołu charytatywnego. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

 

W piątek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, jezuity, odznaczającego się gorliwością w spełnianiu zakonnych praktyk i pielęgnowaniu chorych. Piątek jest także dniem zakończenia roku szkolnego. Zapraszamy dzieci i młodzież, nauczycieli i rodziców na Mszą św. o godz. 8.00, w czasie której będziemy dziękować za trud całorocznej pracy i prosić o Bożą opiekę na czas wakacji.

 

W przyszłą niedzielę wypada Dzień Ojca. Pamiętajmy o modlitwie w intencji ojców.

 

Dziękujemy panu Edwardowi Polakowi z synem Tomaszem za pomoc w parku kościelnym. O piękno parku w sobotę zadbali również: P. Danuta Szczepanik z mężem Janem, Monika Prącik, Krzysztof Paśko, Mirosław Groszek, Arkadiusz Kołodyński i Maciej Kędzierski. Wszystkim Bóg zapłać.

 

Odpust w naszej parafii ku czci MBNP odbędzie się w ostatnią niedzielę czerwca (30.06) Sumę o godz. 11.00 odprawi kustosz sanktuarium Bożego Miłosierdzia ks. dr Zbigniew Bielas. Prosimy o przygotowanie oprawy liturgicznej odpustu. Na odpust planowana jest agapa, osoby chętne do upieczenia ciast lub przygotowania innych smakołyków prosimy o zgłoszenie się do zakrystii. Dziękujemy

 

 

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia

 

 

 

 

Gazetka MAGNIFICAT

< Powrót

 

 

225