XXVIII Niedziela Zwykła

Dziś w Polsce jest obchodzony XIV Dzień Papieski, połączony z kwestą na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
W naszej parafii – ze względu na kwestę Fundacji „Powrót”, którą zapowiedzieliśmy w ubiegłą niedzielę – Dzień Papieski będziemy obchodzili za dwa tygodnie 26.10.2014r.

Dziś Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17:30, a w pozostałe dni tygodnia po Mszy św. wieczornej.
Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej wszystkie rodziny naszej parafii.

Zapraszamy młodzież naszej parafii na spotkanie dziś po Mszy św. wieczornej.

W poniedziałek spotkanie scholii o godz. 16:45

Zapraszamy nowych kandydatów do służby przy ołtarzu i do scholii w naszej parafii.

W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży z klasy II gimnazjum, w ramach przygotowań do bierzmowania.

Przygotowania duchowe do Światowych Dni Młodzieży pod hasłem „MAMY ZA DARMO” 18 października – Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Kraków – Łagiewniki. Szczegóły na plakacie.

Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Możemy składać na wypominki listopadowe i roczne. W tym celu możemy zabrać przygotowane kartki, ze stolika przy wyjściu z kościoła, na których wypiszemy zmarłych z naszych rodzin. Bardzo prosimy o czytelne wypisanie dużymi, drukowanymi literami imiona i nazwiska naszych zmarłych.

W środę po wieczornej Mszy św. zebranie Rady Parafialnej na plebanii.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 32 z dnia 12.10.2014