XXXI Niedziela Zwykła

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

Cmentarz

W środę na Mszy św. o godz. 18:00 dzieci przygotowujące się do I spowiedzi i Komunii św. otrzymają z rąk rodziców poświęcone książeczki.
Także w środę po wieczornej Mszy św. godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w czasie adoracji okazja do spowiedzi św.

W tym tygodniu I czwartek i I piątek listopada, spowiedź święta pierwszopiątkowa dla dzieci z kl. IV, V i VI w czwartek od godz. 17:30, a dla młodzieży i starszych w piątek rano od godz. 6:30 i po południu od godz. 17:00.

Do chorych z Najświętszym Sakramentem udamy się w piątek od godz. 9:00 i w sobotę od godz. 8:30.
W sobotę po Mszy św. rano wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji:
– małżeństw proszących o dar potomstwa
– rodzin oczekujących narodzin dziecka
– Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego
Po wieczornej Mszy św. spotkanie dla rodziców i chrzestnych, którzy w listopadzie planują chrzest dziecka.

W niedzielę 12.10.2014r. w czasie kwesty na fundację „Powrót” złożyliśmy 3170 zł, a w ubiegłą niedzielę na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” 2313 zł 24gr.
Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 35 z dnia 2.11.2014