XXXII Niedziela Zwykła

We wtorek nasze Narodowe Święto Niepodległości.

Msze św. w naszym kościele o godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00.  Na Mszy św. o godz. 9:00 będziemy polecali Panu Bogu naszą Ojczyznę i wszystkich Polaków.

Od godz. 8:45 koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu naszego chóru „Schola Cantorum Mydlnicensis”.
Zapraszamy.

W środę po wieczornej Mszy św. godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w czasie adoracji okazja do spowiedzi św.
W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla młodzieży z klasy I gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci od III do VI klasy szkoły podstawowej na kolejne spotkanie z cyklu „Mały Apostoł”.
W ramach zajęć prowadzonych przez animatorów , dzieci poprzez zabawę, śpiew oraz interaktywne warsztaty, będą mogły lepiej poznać Pana Jezusa i Jego naukę.
Serdecznie zapraszamy.

Także w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. zapraszamy młodzież oraz studentów na spotkanie pt. „Rzecz o aniołach”.

Zapraszamy również studentów oraz młodzież do włączenia się w przygotowanie oprawy wieczornej Mszy św.
Osoby zainteresowane zapraszamy w przyszłą niedzielę na godz. 17:00 do salki za chórem.

W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na organizację Światowych Dni Młodzieży – Kraków 2016.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 36 z dnia 9.11.2014